Lista concurentilor Little Swimmers Editia a II-a

FOARTE IMPORTANT!

Prezentarea la eveniment se va face la orele:

16.00 pentru categoriile „broscute” si „caluti de mare”.

18.00 pentru categoriile „pinguini”, „crocodili” si „delfinasi”.

Copiii vor termina competitia si vor iesi din bazin dupa  aprozimativ 90 de minute de la ora prezentarii la eveniment.

Va multumim pentru participare si va dorim succes!

Prof. Cezar Badita

0722895541

NUME PRENUME SEX VARSTA CATEGORIE
ALECU MARIA F 8 CALUT
ALEXE ANDREI M 6 PINGUIN
ANCUTA DOMINIQUE F 5 BROSCUTA
ANDONE STEFAN M 7 CALUT
BADITA SONIA F 10 DELFIN
BADITA TEODORA F 8 DELFIN
BALAN DARIA F 7 CALUT
BALTAG ANA F 13 DELFIN
BALTAG ELENA F 10 DELFIN
BALUTA MIHNEA COSTIN M 9 CROCODIL
BEREVOIANU SOFIA F 5 BROSCUTA
BISTRICEANU PAUL M 11 DELFIN
BLANA MATEI M 8 BROSCUTA
BOURGAL RANI M 9 PINGUIN
BOZIERU MARIO M 6 CALUT
BUDESU RARES M 5 PINGUIN
BUICANESCU TUDOR M 11 DELFIN
BULGIGA TUDOR IOAN M 9 CROCODIL
CALAGI MARIA F 10 PINGUIN
CAZACU LUCA M 8 PINGUIN
CERNITU STEFAN M 7 PINGUIN
CHILIAN CLARA F 6 CALUT
CHIRITA LUCA M 4 CALUT
CHIRITA MATEI M 4 BROSCUTA
CHIRITA TUDOR M 4 CALUT
COCIUBA DARIUS M 7 CALUT
CODRIN DRAGOS M 5 BROSCUTA
CONSTANTIN ANA MARIA F 7 PINGUIN
CONSTANTINESCU MIHAI M 13 PINGUIN
COSTACHE MARA F 8 BROSCUTA
COSTEA MATEI M 8 PINGUIN
COSTESCU ELIZA F 8 BROSCUTA
COTARLAN CLAUDIU M 13 DELFIN
CRACIUNESCU LUCAS M 5 BROSCUTA
CSEH ARMIN M 7 PINGUIN
DARLEA DARIA F 7 CROCODIL
DATCU LUCA M 7 CALUT
DIACONESCU TUDOR M CALUT
DINESCU ANA F CALUT
DINESCU MARIA F 6 BROSCUTA
DONICI ANDREI M 10 PINGUIN
DORNESCU ALEXANDRA F 7 CALUT
DRAGHICI CLARA F 6 PINGUIN
DRAGHICI TEODOR M 4 BROSCUTA
DUMITRIU FLAVIA F 5 PINGUIN
DUMITRU LUCA M 9 CROCODIL
DUMITRU VLAD M 5 PINGUIN
DUMTRESCU LUCA HORIA M 9 PINGUIN
ENACHE SEBASTIAN M 6 BROSCUTA
ENE MIHAI LAZAR M 9 PINGUIN
ERCIULESCU ANA F 9 BROSCUTA
ERCIULESCU MONICA F 9 BROSCUTA
FLOREA TUDOR M 9 PINGUIN
FLORESCU DAVID M 5 BROSCUTA
FOCA NATALIA F 6 BROSCUTA
GABUREAC  ALEXANDRA F 5 BROSCUTA
GALANTI ALBERT M 3 BROSCUTA
GEORGESCU AURELIA F 9 DELFIN
GHITA ANDREI M 10 CROCODIL
GIUSCA VLAD M 10 DELFIN
GRIGORESCU ALEX M 12 PINGUIN
GUSU SOFIA F 5 CALUT
ILIE IRINA F 5 CALUT
ILIE ISABELA F 6 CALUT
ILINCA DANIEL M 7 PINGUIN
IORDACHE ILINCA F 5 BROSCUTA
KARPATHAKIS ELENKA F 9 BROSCUTA
KISS MARIA F 5 BROSCUTA
LARISA ILIE F 7 CALUT
LUPES ANDREI M 8 CALUT
MAGHIAR RANI M 5 CALUT
MANEA RADU CRISTIAN M 8 PINGUIN
MANEGUT LISA F 7 CROCODIL
MARIN IONANA F 12 DELFIN
MATEI DAVID M 8 BROSCUTA
MATEI SERGIU M 3 BROSCUTA
MATEI TUDOR M 5 CALUT
MATEI VICTOR M 6 CALUT
MATEI VISAN M 5 CALUT
MIHALACHE MARIO M 5 CALUT
MINCU MATEI M 8 PINGUIN
MINCU MIHAI M 7 CALUT
MITU ALEXANDRU M 7 PINGUIN
MOISOIU ALEXANDRU M 5 BROSCUTA
MOLDOVAN SILVANA F 8 PINGUIN
NASTASIE DARIA F 4 BROSCUTA
NASTASIE DARIUS M 8 CALUT
NEACSU TOMESCU ANA M. F 9 CROCODIL
NEDEA  BIANCA F 7 PINGUIN
NENITA BOGDAN M 8 DELFIN
NICOLESCU SILVIA F 7 CALUT
NISTOR STEFANIA F 10 DELFIN
NITA ALEXIA F 7 PINGUIN
NITA PATRICIA F 6 BROSCUTA
OLARU MATEI M 6 PINGUIN
PANDRA DAVID M 9 CALUT
PANDRA ERIK M  5 BROSCUTA
PARASCHIV EMIL MARC M 8 DELFIN
PARASCHIV LUCA M 13 DELFIN
PLESA ALEXANDRU M 9 DELFIN
PLESA PETRUT M 4 BROSCUTA
POP ANE MARY F 13 DELFIN
POP TATIANA F 9 PINGUIN
POP TUDOR M 12 DELFIN
POPA BIANCA F 7 BROSCUTA
POPESCU MIHAI M 6 CALUT
POPESCU NATALIA F 4 BROSCUTA
POPESCU SEBASTIAN M 8 CROCODIL
RADU BALAS M 8 PINGUIN
RADU VLAD ANDREI M 7 PINGUIN
RADUCIU SONIA F CALUT
ROSU ERICA F 5 PINGUIN
ROTARU OTILIA F 6 CALUT
RUSEN ALEXANDRU M 6 CALUT
SAVA ADINA IOANA F 5 CALUT
SCHIOPESCU CLARA F 7 BROSCUTA
SERBAN LAURA F 6 PINGUIN
SESINNI ENRICO M 12 DELFIN
SMEIANU STEFAN M 7 PINGUIN
SPATARU DENISSA F 8 CALUT
STANESCU MIHAI M 9 CROCODIL
STOIAN MIRUNA F 10 PINGUIN
STOICA  MIHNEA M 6 PINGUIN
STOICA PATRICIA F 5 CROCODIL
STUPAN DAVID M 6 CALUT
TALAMBA IULIA F 8 DELFIN
TONCEA STEFAN M 8 CROCODIL
TONE ALEXANDRU M 6 CALUT
TRIFAN RARES M 7 PINGUIN
TUFAN SARAH F 6 CROCODIL
UNGUREANU GEO CRISTIAN M 5 CALUT
UNGUREANU MIHNEA M 8 PINGUIN
UNGUREANU VLAD M 7 CALUT
VASILESCU BOGDAN M 7 CROCODIL
VLAD ANA F 8 CROCODIL

Arunca o privire...